O firmie

O Firmie #1Biuro Badawczo-Wdrożeniowe Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą działającą od 2011 roku. Zajmujemy się kompleksową usługą zarówno projektowania, jak i produkcji innowacyjnych i wyspecjalizowanych maszyn dla szeroko rozumianego przemysłu, w tym opakowań spożywczych.

Wszystkie nasze maszyny i urządzenia są konfigurowane i projektowane pod indywidualne zamówienie Klienta z uwzględnieniem jego wymagań i doświadczeń.

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę inżynierską oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie automatyki, mechaniki precyzyjnej, mechatroniki i pneumatyki. Pozwala to nam na realizację zróżnicowanych i nietypowych projektów, a nawet modernizacje rozwiązań istniejących już na rynku.

W naszych działaniach korzystamy z najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, które są poparte wieloletnim doświadczeniem pracowników z branży oraz naszych Klientów rozproszonych po całym świecie.

Od czasu powstania firma poszerza listę swoich Klientów z całego Świata. Nasze maszyny i rozwiązania technologiczne docenili już Klienci z Kolumbii, Nowej Zelandii, USA, Kazachstanu, Rosji czy Uzbekistanu.

Firma oprócz budowy nowych maszyn i urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, świadczy także usługi serwisowe, zarówno w ramach obsługi posprzedażowej, jak i dla Klientów zewnętrznych posiadających maszyny innych producentów.